ADAFFIX Kim Arıyor Android İndir


ADAFFIX Kim Arıyor Android İndirADAFFIX Kim Arıyor Android İndir Bu ödüllü uygulama, rehberinizde olmayan ancak sizi arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik olarak tespit eder. Uygulama, telefon çaldığı sırada ve cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kişi hem de firmaları tarayarak, gelen çağrı Türkiye’den ve bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen çağrı yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde yer alan) hem de firmaların kimliğini göstermektedir.


Yeni özellikler 
✔ Uygulamayı Facebook hesabınıza bağlayabilirsiniz, bu sayede aradıklarında arkadaşlarınızın en güncel durumu ve resimlerini görebilirsiniz.
✔ Uygulama, aradığınız firma telefonu açmadığında size aynı bölgedeki diğer firmaları önerir.
✔ Ters numara araması, size, numaradan isme manuel arama imkanı sağlar.
✔ Rehber Kişilerini Güncelle, rehberlerden (örneğin adresten) mevcut kişi rehberinize veri ekler.
✔ Çağrı Engelleme, gizli numaralardan gelen çağrıları ve belirlediğiniz numaralardan gelen çağrıları doğrudan telesekretere yönlendirir.
Arayanı Bulma özelliği 3G ile çalışmaktadır ve gizli numaralar 3G'siz tespit edilememektedir.


Keywords 
adaffix, kim arıyor, arayanın kimliğini tespit etme, arayını teşhis etme, kim aramış, cevapsız çağrı, gizli numara, numara tespit etme, gerçek zamanlı numara teşhisi, numara bulucu, yellow pages, Türkiye, telefon rehberi, numara rehberi, firma teşhis etmeTurkey Türkiye Republic of Turkey Türkiye Cumhuriyeti TR

                                                              Uygulamanın Videosu


Alternatif Linkten İNDİR>>> TIKLA!

ADAFFIX Kim Arıyor Android İndir

0 yorum:

-->