Oscura: Second Shadow v1.5 Apk Android


Oscura: Second Shadow v1.5 Apk Android

Oscura: Second Shadow


Bugün sizlerle Oscura: Second Shadow Apk yani Oscura: Second Shadow Android oyunu hakkında bazı bilgiler paylaşıp, size oyunun indirme linkini sunacağım. Alanının en iyi aksiyon oyunlarından birisi olarak tanımlayabileceğimiz Oscura oyunlarının en son versiyonu olan Second Shadow'da bir deniz fenerinin bekçisi rolünü oynamaktayız. Oyunda fener çalınmış ve eğer geri getirilemezse, Driftlands'in yok olma ihtimali var.

Bir karanlıklar oyunu içinde yer aldığımız Oscura'da görevimizi yerine getirirken türlü zorluklarla ve tehlikelerle karşılaşma ihtimalimiz var. Ancak bu sırada yapacağımız işlemler bir süper kahramanın yapacağı türden değil: biz bir deniz feneri bekçisiyiz ve amacımız sadece bize verilen işi layığıyla yerine getirmek. Elimizde herhangi bir silah veya sıradışı kas gücü bulunmuyor, bu yüzden karşımıza çıkabilecek tehlikelerden mümkün olduğunca kaçınmamız gerekiyor.

Oscura: Second Shadow v1.5 Apk Android

Oyundaki macera 20 ayrı bölümden oluşuyor ve tahmin edilebileceği gibi her bölüm ilerleyişinde işler biraz daha zor ve karmaşık bir hal alıyor.

3.1 ve üzerindeki tüm Android versiyonlarıyla uyumlu bir şekilde çalışan oyun, size keyifli ve heyecanlı vakit geçirme imkanı sunuyor.

Oscura: Second Shadow v1.5 Apk Android>>> TIKLA İNDİR!

Oscura: Second Shadow v1.5 Apk Android

0 yorum:

-->