Sivilce Nasıl Geçer Evde Doğal Ve Kesin Çözüm


Sivilce Nasıl Geçer Evde Doğal Ve Kesin Çözüm
Sivilce Nasıl Geçer Doğal Çözüm

Bugün sizlere Sivilce Nasıl Geçer işlemini en kolay şekilde Sivilce Nasıl Geçer Evde olarak yapmayı anlatacağım. Sivilce hem gençlerin hem de cilt problemi olan ergin kişilerin yaşadığı önemli sorunlardan birisi. Bir çok kişi sivilce sorununu halledemeyince cilt doktorlarına başvurmaktadır. Peki bunun evde tedavisi mümkün mü? Cildimizle nasıl ilgilenmeliyiz, neler yapmalıyız, sivilceyi nasıl engellemeliyiz? Bir kaç basit örnekle sivilceden korunmanın doğal yollarından bahsedelim.

Sivilce Nasıl Geçer Evde Doğal Ve Kesin Çözüm


 • Sivilcenin en önemli nedenlerinden biri yediklerimizdir. Yediklerimize dikkat etmeli, aşırı yağ içeren besinlerden kaçınmalıyız. Çerez, cips, çekirdek gibi.
 • Meyve tüketmeye çalışın. Bütün öğünlerde meyvelere yer verin.
 • Cildinize iyi bakmanız gerekiyor. Cildinizi sürekli nemli tutun, klimalı ortamlardan uzak durun, gün içinde yüzünüzü yıkamayı alışkanlık haline getirin.
 • Duş jelleri yerine doğal sabunlar kullanın.
 • Cildinize nem kazandıracak ürünler kullanım ama ürünlerin çok fazla zararlı kimyasal içermediğinden emin olun. Nem cildinizin gözeneklerini açacağından orda istenemeyen sıvıların birikmesi önlenir.
 • Cildinizin fazla yağlanmasına izin vermeyin. Bunun için uzmanlar ara ara yapılacak kil maskesini öneriyorlar.
 • Ihlamur ve rezene çaylarının cilde iyi geldiği de uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır.

Sivilce Nasıl Geçer Evde Doğal Ve Kesin Çözüm

2 yorum:

 1. bu yazı ne alaka la? sivilce geçirmek için apk mi indiriyok? para hırsı insana neler yaptırıya la

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Apkyla ne alakası var indirme linki mi ekledik konuya :D Tıkla indir! yazısı mı gördünz :D Boş ve gereksiz konuşma isteği de insanlara neler yaptırıyor ya, atılan yoruma bak :D

   Sitemize giren genç arkadaşlarımız olabilir, gören de her gün android harici bir konu paylaşıyorum sanacak, beğenmiyorsanız siteyi terk edebilirsiniz kaybeden ben değil siz olursunuz.

   Sil

-->