Blogger Tema Nasıl Yüklenir - Yükleme


Blogger Tema Nasıl Yüklenir - Yükleme
Blogger Tema Nasıl Yüklenir

Bugün Blogger Tema Yükleme'yi kafanızdaki Blogger Tema Nasıl Yüklenir? sorusunu cevaplamak için sizlere anlatacağım.

Not: Söylediklerimi yapmadan önce mevcut temanızın yedeğini alın ki bir hata olursa ortada kalmasın siteniz. Temanın yediğini almayı bilmiyor olabilirsiniz rahat olun onu da anlatacağım :) Sizden tek ricam yazdıklarımın tamamını okumanız ve makaleyi okuduktan sonra siteyi hemen kapatmamanız bu makaleyi okurken blogger panelini açın adımları teker teker uygulayın ve işlem bitmeden sitemizi kapatmayın. Bir sorun olursa stres yapmayın yorum atabilirsiniz, size de elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Blogger Tema Yedekleme:

1-) Blogger paneline giriyoruz ve resimde de kırmızı kutuna içine aldığım aşağı doğru olan oka basıyoruz.2-) Oka bastıktan sonra karşımıza çıkan seçeneklerden şablona basıyoruz.3-) Karşımıza çıkan sayfada yedekle/geri yükle kısmına basıyoruz.4-) Tam şablonu indir diyerek temamımızı yedekliyoruz.5-) Dosya  seçe basarak da gerekli dosyaları yüklüyoruz.

İyi Bloglamalar dilerim, sorularınız varsa makale altından sorabilirsiniz :)

Blogger Tema Nasıl Yüklenir - Yükleme

3 yorum:

  1. bunu nasıl normal sitemize yapacağız

    YanıtlaSil
  2. Bir kaç gündür bu konu hakkında araştırma yapıyor ve makale okuyorum. Açıklayıcı yazınız sayesinde bilgi sahibi oldum. Bu güzel paylaşımınız için teşekkürler

    YanıtlaSil

-->