Six Guns Para Hilesi Apk


Six Guns Para Hilesi Apk
Six Guns Para Hilesi Apk

Bugün sizlerle Six Guns Para Hilesi'ni yani Six Guns Para Hilesi Apk'yı paylaşacağım. Şuana kadar Android işletim sistemleri için yapılmış en kaliteli oyunlar arasında yer alan Six Guns oyunu bir Gameloft yapımıdır. Oyun gerçekçi sahneleriyle dikkat çekmekte olup sizlere son derece heyecanlı bir kovboy hikayesine sürüklemektedir. Oyun, Arizona ve Oregon bölgelerinde geçmektedir. Bu oldukça zorlu macera oyununda tek başınıza mücadele vermektesiniz. Oyun içerisinde birçok düşmanla karşı karşıya kalmakta ve tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Giderek zorlaşan bu oyun içerisinde sahip olabileceğiniz 8 farklı at ve aynı şekilde 19 farklı da silah çeşidi bulunmaktadır. Zorluk derecesini düşürmek için farklı silahlara sahip olmanız gerekiyor. Silahları oyundaki paranızla satın alabilmektesiniz. Aşağıda sizler için Six guns para hilesi linkini veriyoruz. Link üzerinden Six guns para hilesi apk dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Six Guns Para Hilesi

Hile sayesinde oyunun en zor aşamalarını bile kolaylıkla geçebileceksiniz. Gerçekçi ses ve görüntü efektleriyle oyunun kısa süre içerisinde bağımlısı haline geleceksiniz. Ayrıca oyunun oynanabilirliği de oldukça kolay olup keyif vermektedir.

Six Guns Para Hilesi Apk>>> TIKLA İNDİR!

Six Guns Para Hilesi Apk

3 yorum:

-->