17 Eylül 2013 Salı

Android Kulaklık Sesi Arttırma

Kulaklık Sesi ArttırmaKulaklık Sesi Arttırma

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ''Android Kulaklık Sesi Arttırma'' yani ''Kulaklık Sesi Arttırma'' işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Bildiğiniz gibi bazı Android cihazların ses kalitesi güzel olsa da kulaklık taktıktan sonra seste azalma veya bozulmalar görülebiliyor, bunların önüne geçmek ve Android cihazınızda kulaklık ses seviyesini arttırmaya yarayan bir uygulama bulunmakta.

Oldukça kullanışlı ve işlevsel olan SoundBoost sayesinde kulaklıkla müzik dinlerken daha yüksek seviyelerde ses oranı artışını hissedeceksiniz, kulaklık sesi arttırmak için Android işletim sistemi üzerinde geliştirilen bu uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor, bununla beraber oldukça kaliteli olduğunu da söyleyebiliriz.

Sizlerde Android cihazlarınızda kulaklık sesi problemi yaşıyorsanız SoundBoost uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız andan itibaren ses kalitesinin daha yüksek olduğunu, sesin arttığını hissedebileceksiniz. İndirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Bu Harika Programı>>> İNDİR

0 yorum:

Yorum Gönder