Fanaa Full izle


Fanaa Full izleFanaa Full izle

Türkiyede yayımlanmayan fakat oldukça çok sevilen bir filmi tanıtmak istiyorum. Aamir Khan ve Kajol gibi çok büyük oyuncuların yer aldığı Fanaa Filmi Romantik , Dram ve Müzikal tarzında bir filmi çok güzel harmanlamış. Fanaa 2006 Yapımı bir hindistan filmidir. Genel de hindistan filmlerinin ne kadar beğenildiği bilinir. İşte Fanaa Filmi de bunlardan birisi. Artık sıradan ve bizim beğeni türümüzün dışında yapılan hollywood filmlerinden farklı bir yapıda olan bu hint filmleri senaryasonda özellike müzikal yönün öne çıktığını söylemek zor olmaz. Fanaa izlemek isteyen kullanıcılarımız için bilgilendirmiş olalım şimdiden. Dram ve aşk filmleri türünde Hint filmleri izlemekten hoşlananların sitemiz aracılığı ile Fanaa full izlemeleri tavsiye olunur. Sürükleyici ve özgün konusu ile oldukça akıcı olan film sıkılmadan izleyeceğiniz nadir aşk filmlerinden biridir..

Fanaa Filmini izle

Filmin konusunu şöyle açıklamak gerektiğini düşünüyorum. Zooni çok güzel fakat kör bir kızdır. Rehan da tur rehberidir. Zooni tanıştığı bu tur rehberine aşık olur. Zooni gözlerinden ameliyat olur fakat Rehan’ı ölmüş olarak bilir. Fakat Yılar sonra Rehan’ın ölmediğini öğrenir... 168 Dakika uzunluğunda ki Fanaa Filmini izlerken duygularınıza engel olamayacağınıza eminiz. Bu filmin Aamir Khan Filmlerinden biri olduğunu da tekrar hatırlatmak istiyorum. Fanaa, Fenafillah’taki gibi, yok olmak; varlığını bir şeyle harmanlayıp ona dönüşmek gibi bir anlam taşıyor.Diğer anlamı da feda etmek demek. Aamir Khan’ın müthiş oyunculuğuyla daha keyif alacağınız bir film iyi seyirler.

Fanaa Türkçe Dublaj izle

Fanaa Türkçe dublaj izlemenizi isterdim fakat bu mümkün değil. Çünkü Fanaa izleyenlerinde bileceği gibi film henüz türkiye de yayımlanmadı. Bu sebeple de Fanaa türkçe dublaj izleyemeceksiniz. Sitemizde Ayrıca Fanaa film Müziği, Fanaa müzikleri bulabileceğiniz gibi Fanaa İndirebilirsiniz. Fanaa Filmini İzlemek için Linke tıklayınız.. http://www.filmizleten.org/fanaa-izle/

Fanaa Full izle

0 yorum:

-->