Titanium Backup PRO Key Android


Titanium Backup PRO Key Android
Titanium Backup PRO Key Android İndir
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere ''Titanium Backup PRO Key Android'' isimli içindeki araçlarla her Android rootlu telefonda bulunması gereken Titanium Backup uygulamasını pro yapan keyi paylaşacağım.
Not:Titanium Backup PRO Key tek başına bir uygulama değildir.Titanium Backup uygulamasını pro yapar.
Herkesin derdidir rom atmak için uygulamaları yedekleyip onları yeniden kurmak falan,bu durumda yardımımıza Titanium Backup yetişiyor.Romu atmadan önce Titanium Backup ile yedek alıyorsunuz.Romu yükledikten sonra o yedekleri kuruyorsunuz.Sonra ne mi oluyor? Telefon ekran ayarlarının en ince ayrıntısına kadar-eğer onları yedek aldıysanız- eski haline geliyor ve böylece sizde istediğiniz gibi rom değiştirebiliyor,yedek alabiliyorsunuz.Fakat bu özellik baştada belirttiğim gibi sadece 'root'lu cihazlarda çalışıyor.
Uygulamanın Ekran Görüntüleri
Titanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndirTitanium Backup PRO Key Android İndir

Uygulamanın Videosu:


Uygulamayı Google Play'den indirmek için tıklayın.
Alternatif İndirmek İçin tıklayın.


Not: Bu muthiş uygulamayı indirmek için üstteki ''Tıklayın'' yazan yazıya tıklayın ve karşınıza çıkan sayfada sağ üstte 5 saniye sonra çıkacak reklamı geç butonuna basınız.

Titanium Backup PRO Key Android

0 yorum:

-->