God of Blades Android


God of Blades Android
God of Blades Android İndir
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere güzel bir aksiyon oyunu olan 'God of Blades Android' ile tanıştıracağım.
Mobil oyunculara mistik bir dünyanın kapılarını açan yapım, bir zamanlar lideri olduğu bir gezegenin başka gezegenden gelen düşmanlar tarafından işgale uğramasıyla savaşa dahil olan isimsiz bir kralın hikayesini konu ediniyor. İki boyutlu çizgileri üçüncü boyutun derinliğiyle buluşturan yapımda yapmamış gereken tek şey soldan sağa doğru ilerleyen kahramanımızın doğru anda doğru saldırıyı yapmasını sağlamak.
Campaign ve Eternal olarak adlandırılan iki farklı oyun modunun yer aldığı oyunda, bu modlardan ilkinden görevleri yerine getirerek belli bir mesafe boyunca ilerlemeye çalışırken diğerinde ise, hayatta kalmaya çalışıyoruz. Kaliteli grafikleri ve mistik atmosferiyle bir hayli dikkat çeken yapım, 60'lı ve 70'li yılların fantazi ve korku filmlerinde rastladığımız sci-fi temelli sesleriyle de etkileyici bir işitsel deneyim yaşatmayı başarıyor.God of Blades sınıfında en iyilerden diyebiliriz.Oyunun Ekran Görüntüleri
God of Blades Android İndirGod of Blades Android İndirGod of Blades Android İndirGod of Blades Android İndir

Oyunun Videosu:


Oyunu Google'den Hemen İndirmek İçin tıklayın.
Alternatif İndirmek İçin tıklayın.
Apk'yi kurun Data sdkart ana dizine atılacak.

Not: Bu muthiş oyunu indirmek için üstteki ''Tıklayın'' yazan yazıya tıklayın ve karşınıza çıkan sayfada sağ üstte 5 saniye sonra çıkacak reklamı geç butonuna basınız.

God of Blades Android

0 yorum:

-->