LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj Android


LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj Android
LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj
Evet bugün sizlere internet üzerinden ücretsiz arama ve mesaj atma uygulaması olan LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0 Android'i tanıtacağım.
LINE istediğiniz zaman ve yerde ücretsiz arama yapabileceğiniz,mesaj atabileceğiniz bir uygulamadır.LINE'yi dünyada 100 milyonu aşkın kullanıcıya sahip ve 230'dan fazla ülkede kullanılıyor. Viber , Whatsapp gibi uygulamaların 1 numaralı alternatifi olan LINE'nin birde özelliklerine bakalım;
Ücretsiz Sesli Aramalar!Tüm LINE akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz ve yüksek kaliteli sesli aramaların keyfini çıkartabilir; ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar.
İstediğin kadar konuş ve her şeyden güzeli, bedava!
Mesajlar sana hızla gönderilir!Arkadaşlarına e-posta/sms atmak için zaman harcayacağına, renkli simgeler, fotoğraflar ve hatta konum bilgileriyle kolayca mesaj göndermek için LINE’ın mesaj fonksiyonunu kullan.
・Sticker'lar ve emoji kullanarak kendini ifade et.
・Kolayca fotoğraf ve sesli mesajlar gönder
・Bilgisayarlarda ve akıllı tabletlerde kullanılabilir
Kendi Sosyal Ağını yarat・LINE’ın ‘Ev’ özelliğiyle eğlenceye katıl: Fotoğraflar, videolar ve konum bilgilerini kullanarak dakikalarını arkadaşlarınla paylaş.
・Arkadaşlarının neler yaptığını ve ne gönderdiklerini görmek için ‘Zaman Tüneli’ni kullan! Yorum ve mesaj bırak, iletişiminin tadını çıkar.
Diğer LINE özellikleri:
Yeni Sticker Dükkanı!Sevdiğin tüm karakterleri burada bulabilirsin! Dünyanın dört bir tarafındaki ünlü ve özel karakterler olan komik ve eğlenceli sticker'lar burada!
LINE Resmi Hesapları ile en güncel bilgilere sahip olBu hesapları arkadaşların olarak ekle ve popüler ünlülerden ve şarkıcılardan mesajlar al ve çeşitli firmalardan indirim kuponları kazan.
Uygulamanın Ekran Görüntüleri
LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0 AndroidLINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0 AndroidLINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0 AndroidLINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0 AndroidLINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0 Android
Uygulamayı Google'den indirmek için tıkla.
Alternatif indirmek için tıkla.


Not: Bu muthiş programı indirmek için üstteki ''Tıkla'' yazan resme tıklayın ve karşınıza çıkan sayfada sağ üstte 5 saniye sonra çıkacak reklamı geç butonuna basınız.LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj Android

0 yorum:

-->