AirDroid Android(Android Telefonu Kablosuz Bilgisayara Bağlama)


AirDroid Android(Android Telefonu Kablosuz Bilgisayara Bağlama)
AirDroid Android(Android Telefonu Kablosuz Bilgisayara Bağlama)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle ''AirDroid Android(Android Telefonu Kablosuz Bilgisayara Bağlama)'' adlı programı paylaşacağım.Bu muthiş programın adı ''AirDroid Android'' bu program sayesinde bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında kablosuz bir bağlantı kurabilirsiniz ve Android cihazınızı istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.''AirDroid Android İndir'' son zamanlarda denediğim en güzel android programı bence,programın en önemli özelliği telefonunuzdan bilgisayarına bir şey atmak istediğinizde yada bilgisayarınızdan telefonunuza bir şey atmak istediğinizde usb bağlantısına ihtiyacınız yok! Artık bu tür işlevleri yapmak çok basit! 


AirDroid Android Özellikleri

  1. Telefonunuzdan bilgisayarınıza SMS yollayabilirsiniz.
  2. Dosya Transferi yapabilirsiniz.
  3. Rehberinizdeki kişilere ulaşabilir ve çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.
  4. Android cihazınızdaki muziklere ulaşabilir istediğiniz müziği zil sesi veya alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.
  5. APPS bölümünden cihazınızda yüklü olan uygulamaları göre bilir istediğiniz uygulamayı silebilir istediğiniz taktirde yedeğini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. “install app” bölümünden bilgisayarında bulunan bir apk'yi indirdiniz.
  6. “Screenshot” bölümünden cihazınızın ekran görüntüsünü alabilirsiniz yanlız bu işlemi yapmanız için cihazınız Root lu olmalı.
  7. Arama kayıtlarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.
  8. Resimleri görüntülüyebilir,yükleyip silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Oyunu Google'dan Hemen Ücretsiz İndirmek İçin Tıkla!:

İlk Linki Beğenmediysen Hemen Tıkla İndir!:

Not: Bu muthiş programı indirmek için üstteki ''Şimdi İndir'' yazan resme tıklayın ve karşınıza çıkan sayfada sağ üstte 5 saniye sonra çıkacak reklamı geç butonuna basınız.AirDroid Android(Android Telefonu Kablosuz Bilgisayara Bağlama)

0 yorum:

-->